Кошик
76 відгуків
ЧП Гевак С.Н.
+380 (67) 359-55-68
+380 (50) 700-66-74

Заправний інструмент для холодильників і кондиціонерів (манометри, шланги, колектори)

Заправний інструмент для холодильного обладнання та кондиціонерів (манометри, шланги, колектори манометричні, вентилі, труборізи, вальцювання, рімери, ножиці капілярні, термометри, перехідники, гайкові ключі, триходові клапани, стрічка термоізоляційна, солиноидные вентеля, оглядові віконця )

Застосування холодильників, кондиціонерів міцно закріпилися в нашому житті. Домашні кондиціонери допомагають регулювати клімат будинки, промислові обслуговують потужні серверні приміщення або для роботи рефрижераторних приміщень. Холодильники - це найпоширеніший габаритний агрегат, що знаходиться в будь-якій сім'ї, він зберігає свіжість овочів, заморожує продукти і рятує нас від спеки, охолоджуючи напої.

Кожен з приладів коштує не малих грошей, тим більше що холодильники нового покоління вже оснащені доступом в інтернет і за допомогою них можна замовляти продукти з магазину. З кожним рано чи пізно відбувається таке неприємне подія як поломка. Купівля нових побутових приладів дуже б'є по кишені.

Для того щоб виявити несправність і провести ремонт холодильника буде потрібно набір спеціальних інструментів і обладнання.

У нас Ви знайдете все необхідне для ремонту холодильних агрегатів та кондиціонерів.

 

1 2 ... 4

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner